Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Дата: 28.06.2022 11:18

Напередодні чергової 24 сесії Кролевецької міської ради, яка відбудеться 30 червня, активно працюють постійні комісії. У міській раді – депутатський день.

????Сьогодні, 28 червня під головуванням Наталії НАЗАРЕНКО відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. В роботі комісії взяли участь депутати: Дмитро БОЧАРОВ, Юлія БУРА, Олена ДРАЙ.

????Присутні розглянули проєкти рішень, що стосуються уточнення площі земельних ділянок, дозволів на виготовлення документації із землеустрою та інші. ????Засідання земельної комісії було конструктивним та продуктивним. Депутати після обговорення прийняли відповідні висновки та рекомендували профільні питання до розгляду на пленарному засіданні міської ради.

На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні