Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення, адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і

Дата: 28.06.2022 15:42

ьогодні, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту, соціального захисту населення, адміністративно-територіального устрою, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян під головуванням Ольги ПЕТРОВОЇ.

???? В роботі комісії взяли участь депутати: Ігор ГУМЕНЮК, Сергій ЗАВГОРОДНІЙ, Сергій ПЕТРУСЕНКО, Сергій ПОБИВАЙЛО та Аліна ОВСІЄНКО, керівники структурних підрозділів міської ради. Також, активну участь в засіданні комісії взяли Сергій КОЗИНЕЦЬ – секретар міської ради та В’ячеслав ЖОВТЯ – заступник міського голови.

????Депутати розглянули зміни: до Програми соціального захисту населення Кролевецької міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, до рішення першої сесії восьмого скликання від 18.11.2020 "Про постійні комісії Кролевецької міської ради" та до Програми надання якісної вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню Кролевецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Всього депутати розглянули більше 8 питань порядку денного, погодили та рекомендували розглянути на сесії міської ради 30 червня. Депутатський день продовжується.

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенні