Вітаємо з Ювілейним Днем народження Заслуженого працівника культури України, директора дитячої школи мистецтв Кролевецької міської ради Ірину ГРАБЧУК

Дата: 30.06.2022 09:09

Сьогодні свій Ювілейний День народження святкує Заслужений працівник культури України, директор дитячої школи мистецтв Кролевецької міської ради ГРАБЧУК ІРИНА СТЕПАНІВНА!????????????????

????Шановна Ірино Степанівно!

Від щирого серця вітаємо Вас з Ювілеєм!????????

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, наснаги у всіх Ваших починаннях!

Нехай усі задуми будуть успішними, плани здійсненними, а Ваша енергія, високий професіоналізм та організаторський талант завжди будуть реалізовані.

Хай супроводжує Вас повага учнів, про яких Ви піклуєтесь, супутниками будуть – визнання, успіх, повага друзів та любов близьких.????????????????????????