Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перепрофілювання, ліквідації закладів освіти на території Кролевецької міської територіальної громади

Дата: 01.07.2022 16:00

1. Найменування організатора громадського обговорення -  Кролевецька міська рада.

2. Організатор громадського обговорення – Робоча група з трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської територіальної громади.

3. Мета: врахування думки жителів Кролевецької міської територіальної громади громади щодо ліквідації -  Ярославецької початкової школи Кролевецької міської ради, Локнянської початкової школи Кролевецької міської ради, Божківської початкової школи Кролевецької міської ради;

перепрофілювання - Спаського ліцею Кролевецької міської ради.

Запрошуємо Вас долучитися до громадського обговорення проєктів рішень перспективної, оптимальної, спроможної мережі закладів загальної середньої освіти Кролевецької міської ради на 2022-2024 роки.

На виконання та відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26, статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України,  Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту»,  постанови Кабінету Міністрів України № 6 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» від 14 січня 2015р., постанови Кабінету Міністрів № 996 «Про забезпечення участі у громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03 листопада 2010р.

Відповідно до вищеперерахованих постанов та законів провести оптимізацію мережі закладів освіти (проєкти Рішень додаються), засновником яких є Кролевецька міська рада, наступним чином:

1) ліквідувати:

Ярославецьку початкову школу Кролевецької міської ради;

Локнянську початкову школу Кролевецької міської ради;

Божківську початкову школу Кролевецької міської ради;

2) перепрофілювати шляхом пониження до II ступеня:

Спаський ліцей Кролевецької міської ради.

Формат проведення громадського обговорення: Формат проведення громадського обговорення: відповідно  до   Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року №2102-ІХ, Указу Президента України від 14 березня 2022 року №133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України  від 15 березня 2022 року №2119-ІХ, Указу Президента України від 17 травня 2022 року № 341/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні»,  затвердженого Законом України від 21 квітня 2022 року №2212-ІХ, Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» від 27.05.2022 № 630 на території України продовжено карантин до 31 серпня 2022 року, діє заборона на проведення масових зібрань, тому пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі із зазначенням особи та контактної інформації заявника.

До участі в обговоренні запрошуються всі мешканці Кролевецької міської  територіальної громади у терміни з 01 липня 2022 року по 01 липня 2023 року.

Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону, за якими можна отримати консультації з питань, пропозиції та зауваження, що винесені на громадське обговорення:

41300, м. Кролевець, вул. Франка,  8 – відділ освіти Кролевецької міської ради;

контактний номер телефону – (05453) 95346;

електронна пошта – otgkrolosvita@ukr.net

Проєкти рішень:

Про припинення юридичної особи БОЖКІВСЬКОЇ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ шляхом ліквідації;

Про припинення юридичної особи ЛОКНЯНСЬКОЇ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ шляхом ліквідації;

Про припинення юридичної особи ЯРОСЛАВЕЦЬКОЇ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИКРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ шляхом ліквідації;

Про перепрофілювання Спаського ліцею Кролевецької міської ради  шляхом пониження до II ступеня.