Відбулась он лайн нарада щодо попереджувально-профілактичних заходів під час повітряної тривоги

Дата: 07.07.2022 15:53

ьогодні, відповідальні працівники Кролевецької міської ради взяли участь в онлайн нараді, яка проводилась у приміщенні Конгрес-центру Сумського державного університету. ????Також, у нараді взяли участь керівники, представники ринків, великих торгівельних магазинів, які працюють на території громади. ????Основною темою для обговорення було питання попереджувально-профілактичних заходів під час повітряної тривоги.

????Було напрацьовано ряд рекомендацій, як поводити себе під час повітряної тривоги, щоб зберегти життя колективу та відвідувачам.

??Ще раз нагадуємо: не нехтуйте сигналом повітряної тривоги - негайно пройдіть до укриття. Це збереже вам життя!

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні