Голова гуманітарного штабу В’ячеслав ЖОВТЯ прозвітував перед депутатами про роботу гуманітарного штабу при Кролевецькій міській раді.

Дата: 13.07.2022 09:06

На зображенні може бути: 8 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На оперативній нараді депутатського корпусу заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова гуманітарного штабу В’ячеслав ЖОВТЯ прозвітував перед депутатами про роботу гуманітарного штабу при Кролевецькій міській раді. Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН і В’ячеслав ЖОВТЯ подякували депутатам за надання дієвої допомоги гуманітарному штабу: доставці допомоги, вантажно-розвантажувальних роботах, фасуванні та безпосередній видачі допомоги мешканцям територіальної громади. За весь період роботи волонтерами гуманітарного штабу при Кролевецькій міській раді було завантажено, доставлено, розвантажено, по фасовано, сформовано в набори та роздано різним категоріям громадян понад 200 тонн допомоги.

Немає опису світлини.