Продовжуються виїзди сімейних лікарів до пацієнтів що проживають в сільській місцевості.

Дата: 14.07.2022 15:50

Машини для сімейних лікарів, які передали медикам в січні, почали  використовувати за призначенням - СУСПІЛЬНЕ ЛУЦЬК

З метою надання медико-консультативної допомоги жителям сіл Кролевецької громади в умовах воєнного стану 14 липня 2022 року (згідно графіка) відбувся виїзд лікаря терапевта Буряковської Тетяни Володимирівни в село Ярославець. У ході заходу було оглянуто 16 чол., всім їм надано відповідні медичні консультації, видано ліки по гуманітарній допомозі. Також жителі мали можливість вакцинуватися проти СOVID-19, щеплення проведено 6 чол..

Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Кролевецької міської ради буде в подальшому продовжувати виїзди сімейних лікарів до пацієнтів що проживають в сільській місцевості.