Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Дата: 26.07.2022 15:11

Напередодні чергової 25 сесії Кролевецької міської ради, яка відбудеться 27 липня, активно працюють постійні комісії.

Сьогодні, 26 липня під головуванням Наталії НАЗАРЕНКО відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. В роботі комісії взяли участь депутати: Дмитро БОЧАРОВ, Володимир БУЛАХ, Юлія БУРА, Олена ДРАЙ та керівники структурних підрозділів міської ради.

Присутні розглянули проєкти рішень, що стосуються уточнення площі земельних ділянок, дозволів на виготовлення документації із землеустрою та інші. Після обговорення, депутати рекомендували їх до розгляду на пленарному засіданні міської ради.

Засідання земельної комісії було конструктивним та продуктивним.