Покращуємо медичне обслуговування жителів Кролевецької громади

Дата: 01.08.2022 10:38

Своєчасна діагностика різних захворювань надзвичайно важлива, особливо в сільській місцевості.

Саме для виїздів у віддалені села Кролевецької громади Товариство Червоного Хреста України надало Кролевецькому центру первинної медичної допомоги обладнаний реанімобіль.

Починаючи з 1 серпня три місяці поспіль наші лікарі будуть активно проводити обстеження і за результатами буде визначено щодо можливого продовження цього важливого проєкту.

Про дату виїзду в населений пункт можна дізнатися у сільських амбулаторіях, ФАПах, ФП та старостів старостинських округів

Дякуємо за продовження співпраці!