ЗВІТ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ОФІЦЕРІВ ГРОМАДИ НА 25 СЕСІЇ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 27 ЛИПНЯ

Дата: 01.08.2022 14:08

В  Кролевецькій міській територіальній громаді починаючи з 03.03.2022 року несуть службу поліцейські офіцери громади: Цимбал Сергій Леонідович, Коваленко Іван Анатолійович, Клеба Іван Васильович, Прохоренко Максим Анатолійович на закріплених за ними поліцейськіх дільницях в сільській місцевості. Прийом громадян здійснюється офіцерами громади на поліцейських станціях розташованих в с. Алтинівка, с. Обтове, с. Мутин, та с. Тулиголове. Поліцейські офіцери громади працюють для мешканців громади та завжди відкриті для співпраці, на своїх дільницях постійно проводять профілактичні заходи щодо недопущення вчиненню, як кримінальних так і адміністративних правопорушень шляхом патрулювання місцевості, бесід з мешканцями громади з приводу дій шахраїв, як не стати жертвами їх посягань, проведення роз’яснювальної роботи з особами, які перебувають на обліку у поліції, перевірки підозрілих осіб, а також тих громадян що можуть бути причетні до вчинення колаборанських дій. В обслуговуванні офіцера громади на кожній дільниці проживає близько 3,5 тисячі громадян. У зв’язку з введеним на території України воєнним станом поліцейські офіцери громади закликають громадян бути обачними та дотримуватись вимог комендантської години.

Коваленко Іван Анатолійович обслуговує теріторію в Кролевецький територіальній громаді, сільського населення, а саме в             с. Обтове, с. Реутинці, с. Добротове, с. Грузьке, с. Білогриве, с. Гречкине,        с. Хрищатик, с. Погоріловка, с. Дідовщина, с. Мостище, с. Пасіка, с. Шлях, с. Воронцове, с. Губаровщина, с. Луч, с. Медведеве

Цимбал Сергій Леонідович обслуговує територію с. Алтинівка, с. Спаське, с. Божок, с. Буйвалове, с. Майорівка, с. Мирне,        с. Лапшин, с. Любитове, с. Заболотове.

Прохоренко Максим Анатолійович обслуговує с. Тулиголове, с. Дубовичі, с. Ярославець, с. Бистрик, с. Зазірки, с. Новоселиця, с. Покровське, с. Калашинівка, с. Червона гірка, с. Ретик, с. Безкровне, с. Ковбасине, с. Папчине, с. Срібровщина, с. Прогрес, с. Соломашине, с. Марухи

Клеба Іван Васильович с. Мутин, с. Камінь, с. Литвиновичи, с. Локня, с. Ярове, с. Морозовка, с. Воргол, с. Хоменкове, с. Кащенкове, с. Отрохове, с. Жабкине, с. Кубохове, с. Антонівка

КОВАЛЕНКО ІВАН АНАТОЛІЙОВИЧ

ЦИМБАЛ СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ