ДОПОМОГУ ВІД ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ ОТРИМАЛИ ПІДОПІЧНІ ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Дата: 26.08.2022 15:07

Цього тижня центр надання соціальних послуг Кролевецької міської ради отримав продуктові набори від Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України для підопічних, що перебувають на обслуговуванні установи. Сьогодні отримували допомогу сім'ї, в яких виховуються діти з інвалідністю та одинокі непрацездантні особи - підопічні соціального закладу. Видача буде продовжена в понеділок 29 серпня 2022 року з 10.00 до 15.00 в приміщенні Центру культури.

Щиро дякуємо Сумській обласній організації Товариства Червоного Хреста України за допомогу????? також, волонтерам Гуманітарного штабу при Кролевецькій міській раді та працівникам Центру надання соціальних послуг за розвантажувальні роботи та організацію видачі допомоги