Сьогодні, 29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, за суверенітет і територіальну цілісність України.

Дата: 29.08.2022 11:07

Шановні захисники України! Учасники АТО та ООС, військовослужбовці ЗСУ та добровольці, волонтери, усі жителі Кролевецької громади!??

?Сьогодні ми вшановуємо пам'ять відважних українських воїнів, які стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за нову, відроджену Україну! ??Саме їхні подвиги надихають мільйони українців на боротьбу з російським окупантом за відновлення незалежності України??????

?Ми глибоко співчуваємо рідним та близьким всіх захиблих. Прийміть слова подяки за те, що виховали справжніх патріотів України і нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини.

Гідно вшануймо пам'ять наших земляків, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, вклонімося їх подвигу та героїзму.

Слава Україні! Героям слава!??