Дата: 29.08.2022 19:04

Сьогодні,29 серпня з робочим візитом на Кролевеччині перебував голова Сумської обласної державної адміністрації-керівник обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ??

?У супроводі Кролевецького міського голови Віктора ЛЕХМАНА очільник Сумщини відвідав КП «Кролевецька лікарня» де зустрівся з представниками трудового колективу, ознайомився з основними напрямками, показниками діяльності закладу, лікувально-діагностичною базою та подарував працівникам лікарні сучасні , вкрай необхідні для роботи ноутбуки??

?Кролевецький міський голова, медичні працівники та мешканці громади подякували Дмитру Олексійовичу за підтримку в питанні збереження Кролевецької лікарні?????

?Також, відвідали Музей Кролевецького ткацтва у якому наразі проводяться Шевченківські дні, присвячені 163 річниці від дня перебування Великого Кобзаря у Кролевці