Дата: 05.09.2022 11:55

Сьогодні, 5 вересня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочі наради з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань забезпечення життєдіяльності громади.
 За результатами нарад, міський голова окреслив завдання та дав відповідні доручення на цей тиждень:
- узгодили і затвердили графік виїзду спеціалізованого автомобіля з медичним екіпажем для надання медичної допомоги жителям сіл нашої громади на поточний тиждень. Спільно із старостами старостинських округів провести інформаційну роботу із сільським населенням щодо графіку виїзду сімейних лікарів.
- забезпечення та контроль раціону харчування  госпіталізованих пацієнтів.
- продовжити видачу препарату Йодид Калію жителям Кролевецької територіальної громади сімейними лікарями.
- завершити роботи та провести контроль підготовки до нового опалювального сезону закладів освіти, охорони здоров’я, культури – завезення дров, перевірка систем опалення та утеплення приміщень.
-  провести контроль підготовки навчальних закладів до нового навчального року в частині відповідного облаштування укриттів (домогтися, поетапно 100% забезпечення біотуалетами всіх навчальних закладів громади).
-  забезпечення та контроль за безперебійним підвозом дітей до навчальних закладів.
- забезпечення та контроль за безперебійним курсуванням маршрутних автобусів загального користування по місту та в села громади
- контроль та недопущення спалювання сухогого листя, трави жителями приватного сектору на городах та прилеглих до будинків територій.
- продовжити роботи з благоустрою, прибирання в сільських населених пунктах.
- звернути увагу на невідкладне вирішення проблемних питань з якими звертаються мешканці багатоповерхових будинків.
- продовжити очищення узбіччя доріг в м.Кролевець від грунтових наносів, в тому числі і з допомогою навісної щітки.
- провести дієву роботу з керівниками підприємств, установ, організацій щодо активної участі їхніх працівників в прибиранні територій, участі в «чистих четвергах» у місті та сільських населених пунктах громади.
- контроль за благоустроєм та санітарним станом утримання кладовищ: встановлення огороджувальних парканів, прибирання та вивіз сміття, скошування трави.
- утримувати в належному санітарному стані вулиці, парки, сквери, зелені зони, прибудинкові території нашої громади.