У КРОЛЕВЦІ ЗАМІНЮЮТЬ СТАРІ СМІТТЄВІ БАКИ НА СУЧАСНІ КОНТЕЙНЕРИ

Дата: 05.09.2022 17:20

За ініціативи депутатів Кролевецької міської ради, реагуючи на чисельні звернення мешканців багатоквартирних будинків м.Кролевець, рішенням сесії міської ради виділені кошти за які комунальним підприємством "Ремдільниця" придбано партію нових сміттєвих баків.

? «Нові пластикові контейнери місткістю 1100 літрів довговічніші ніж металеві, не бояться морозів та спеки, зручно закриваються та легко переміщуються» - зазначив на апаратній нараді Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН.

?Сьогодні, працівники КП «Ремдільниця» встановили нові сміттєві баки по проспекту Миру в будинках 4,6,10,16,25, по вул.Чкалова,15 та Воїнів-Інтернаціоналістів,7.

??Роботи по заміні сміттєвих баків будуть продовжуватись.

?НАГАДАЄМО: на прикінці грудня 2021 року Кролевецькою міською радою для КП «Ремдільниця» було придбано сучасний сміттєвоз для вивезення побутових відходів