CЕЛО ДОБРОТОВЕ ВІДТЕПЕР МАЄ ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

Дата: 07.09.2022 14:06

Сьогодні, 07 вересня у селі Добротове довгоочікувана подія: всі об’єкти соціальної інфраструктури - фельдшерсько-акушерський пункт, школа, будинок культури, пожежне депо та пункт з надання адміністративних послуг відтепер під'єднані до широкосмугового Інтернету??

?Роботи виконані працівниками компанії ТОВ «СІТБ ПРЕМІУМ», яка виграла тендер на проведення таких робіт.

??Нагадаємо: у травні, на початку червня 2022 року до мережі інтернет були підключені об’єкти соціальної інфраструктури сіл: Литвиновичі, Ярове та Зазірки?

?доступ населеного пункту до Інтернету вдалось забезпечити за кошти інтернет-субвенції із державного бюджету, які надійшли у громаду ще в 2021 році.

?Інтернет-субвенція надавалася для підключення до мережі Інтернет об'єктів соціальної інфраструктури у населених пунктах, які раніше не мали доступу до глобальної мережі.