ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 12.09.2022 17:12

Сьогодні, 12 вересня відбулось засідання постійної комісії Кролевецької міської ради з питань житлово-комунального господарства. Провів засідання комісії її голова Євген ТРИГУБ. В засіданні комісій взяли участь депутати: Василь МАЦАК, Олександр РАКИТЯНСЬКИЙ, Еседуллах ХАНАЛІЄВ, керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ міської ради. Також, в роботі комісії взяли участь Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН та голова постійної комісії міської ради з питань бюджету Віктор КАМІНСЬКИЙ.

?Депутати розглянули та обговорили нагальні питання сьогодення: утримання доріг в осіньо-зимовий період, дозакупівлі дров для КП «Акватермо» з метою належної підготовки підприємства до опалювального періоду, а відповідно і внесення змін до програм з благоустрою, підтримки комунальних підприємств.

?Після активного обговорення депутати погодили та рекомендували до розгляду ці питання на сесії міської ради 15 вересня. Депутатський день продовжується.