НА ВИКОНКОМІ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Дата: 13.09.2022 15:40

ьогодні, 13 вересня відбулось засідання виконавчого комітету Кролевецької міської ради. Провів засідання Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН.

?Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героя-захисника, Кролевчанина, який загинув захищаючи Україну– Романа Миколайовича РАДІОНОВА.

?Члени виконкому розглянули та одноголосно затвердили фактичну мережу закладів загальної освіти Кролевецької міської ради на 2022-2023 навчальний рік, штатний розпис КП "Кролевецька лікарня" та КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кролевецької міської ради.

?Обговорили та затвердили рішення Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Кролевецької міської територіальної громади (інформація буде оприлюднена на офіційному сайті Кролевецької міської ради).

?Схвалили проєкт Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на 2022 рік

?Розглянули та затвердили рішення з питань комунального майна, соціального захисту та інші.Фото без опису