НА ДВАДЦЯТЬ СЬОМІЙ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.09.2022 15:27

Сьогодні, 15 вересня відбулась чергова двадцять сьома сесія Кролевецької міської ради восьмого скликання.

?На початку пленарного засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героя-захисника Романа РАДІОНОВА, який загинув за Україну, її цілісність і незалежність ??????

?У пленарному засіданні взяли участь 16 депутатів із 26 обраних. Провів пленарне засідання Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН.

??Очільник громади відзначив депутатів –підприємців Дмитра КОВАЛЬОВА і Василя МАЦАКА Громотами міської ради, подякувавши їм за допомогу громаді під час воєнного стану та з нагоди Дня підприємця????

?Депутати внесли зміни до бюджету Кролевецької міської територіальної громади на 2022 рік, до Програми заходів національного спротиву Кролевецької міської територіальної громади на 2022 рік, до Цільової соціальної програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Кролевецької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

??Одноголосно погодили виділення коштів на:

?потреби ЗСУ

?паливно-мастильні матеріали для добровольчих формувань територіальної громади #1 і #2

?облаштування найпростіших укриттів у Центрі первинної медико-санітарної допомоги та Центрі культури (Будинок культури).

А також, на:

?заробітну плату лікарів-стоматологів, які обслуговують сільське населення нашої громади

??дозакупівлю дров КП «Акватермо» для проведення опалювального сезону

?придбання солі для приготування протиожеледної суміші для належного утримання доріг в зимовий період.

??Депутати одноголосно прийняли звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, народних депутатів України Ананченка Михайла Олеговича та Молотка Ігоря Федоровича з питання ПОВЕРНЕННЯ зменшеної у квітні місяці державної субвенції у розмірі понад 8,3 млн. грн. на заробітну плату вчителям (найближчим часом буде оприлюднено на офіційному сайті міської ради та сторінці у ФБ).

?У цілому сесія пройшла конструктивно, всі рішення затверджено одноголосно?