ВОНИ ПЕРШІ ТАМ ДЕ ПОТРІБНА ДОПОМОГА ЛЮДЯМ! НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ЧЕРГУВАННЯ НЕСУТЬ 15 КОМАНД МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ.
Це бригади рятувальників у старостинських округах Кролевецької територіальної громади, які несуть цілодобове чергування в депо, виїздять гасити вогонь, ліквідації наслідків негоди так само, як і працівники Держслужби із надзвичайних ситуацій. Проте фінансують їхню роботу із місцевого бюджету.
Місцева пожежна охорона Кролевецької міської ради створена у 2020 році. Керівник - Володимир НЕЛАСИЙ. До її складу увійшло 15 місцевих пожежних команд. У комунальній установі працює 51 працівник, з них 49 чол. – працівники місцевих пожежних команд.
На цілодобовому чергуванні знаходиться 15 пожежно-рятувальних автомобілів, які мають запас пального для виїзду на надзвичайні події та забезпечуються запчастинами.
За 8 місяців 2022 року сільські пожежні здійснили понад 50 виїздів для гасіння будинків, господарських споруд, сухої трави, сміттєзвалищ, ліквідації наслідків негоди, забезпечення населення водою.
Працівники місцевих пожежних команд несуть цілодобове чергування в депо, а також, у зв’язку з воєнним станом - у формуваннях з охорони громадського порядку, активно беруть участь та допомагають у благоустрої на території старостинських округів.
Напередодні Дня рятувальника щиро дякуємо вам за роботу!
.
Бажаємо міцного здоров'я
, миру
, професійних успіхів
, терпіння і сил на довгі роки, благополуччя й удачі, добробуту та оптимізму, сімейного щастя, злагоди та Божої благодаті!