НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ ЗРОСЛА КІЛЬКІСТЬ ХВОРИХ НА COVID-19.

Дата: 19.09.2022 11:01

На апаратній нараді при Кролевецькому міському голові керівник КП «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Кролевецької міської ради повідомила, що заклад з 12.09. по 16.09.2022 амбулаторно прийнято 1283 осіб.

За цей період нових випадків COVID-19 – 42 особи (в т.ч. 5 дітей та 2 медичних працівника).

Одужало 10 осіб (в т.ч. 1 дитина).

Активних хворих на COVID-19 (станом на звітну дату) – 59осіб (в т.ч. 6 дітей та 2 медичних працівника).

?? Закликаємо громадян активніше вакцинуватися, щоб вберегтися від важкого перебігу хвороби. Також, рекомендуємо повернутися до носіння масок та знову покласти у сумки та кишені дезінфектанти для рук. Крім того, обов’язково дотримуватися правила: захворів – будь вдома, звертатися до лікаря у разі найменших проявів недуги.

??Будьте здорові! Бережіть себе і близьких!