Дата: 19.09.2022 11:04

Справжня українська незалежність щодня виборюється кров’ю найкращих синів і дочок України. На Кролевеччину надійшла жахлива звістка про загибель військовослужбовця Збройних Сил України, нашого Героя - Олександра ГЕТЬМАНСЬКОГО???

?Гетьманський Олександр Миколайович,народився 03.10.1979 р. у с. Ленінське (Спаське) Кролевецького р-ну. У 1997 році закінчив загальноосвітню середню школу.

?Призваний на військову службу за призовом під час мобілізації. Солдат, навідник 3 штурмового відділення 1 штурмового взводу 7 штурмової роти 3 штурмового батальйону.

?Загинув 12.09.2022 в районі населеного пункту Майорськ, Донецької області, гідно виконуючи свій військовий обов'язок захищаючи Україну??

?У Олександра Миколайовича залишилась мати, двоє синів і брат.

Вічна пам'ять та Слава Герою! ??

Співчуття рідним та близьким???