МАЛЕНЬКІ СПРАВИ ДЛЯ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!

Дата: 20.09.2022 10:17

Вже багато років юні натуралісти доглядають за чудо-деревом - Кролевецькою ботанічною пам'яткою природи загальнодержавного значення «Яблуня-колонія».

Незважаючи на тяжкі часи в нашій країні, яблуня цієї весни порадувала рясним цвітом, а восени - щедрим врожаєм.

В рамках обласного фоточеленджу «Позашкілля об’єднує лідерів − лідери об’єднують країну!», з метою підтримки наших бійців ЗСУ, ТРО, підняти їм бойовий дух, додати сил та здоров'я, лідери самоврядування  та вихованці еколого-натуралістичного відділу ЦПО Кролевецької міської ради взяли участь у акції «Маленькі справи для великої перемоги». Для цього діти власноруч зібрали врожай яблук з чудо-яблуні, адже за легендою вони є цілющими, що додають життєвої енергії та віри. З найкращими побажаннями та вірою у перемогу приготували ароматні сухофрукти та яблуневий джем, що стало волонтерською діяльністю для воїнів ЗСУ та ТРО.

Ця акція є не тільки підтримкою, а й словами вдячності українським воїнам, які боронять нашу рідну землю.

Готуючи «подарунки» діти вкладали щирі побажання і дякували за наш спокій та бажали якнайшвидшого повернення з перемогою до своїх рідних.

Слава Україні! Героям слава!