ВИХОВАНЦІ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ДЮСШ «ОЛІМП» ЗДОБУЛИ ВПЕВНЕНУ ПЕРЕМОГУ У І ТУРІ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ СЕРЕД ВИХОВАНЦІВ ДЮСШ

Дата: 21.09.2022 11:56

18 вересня у місті Конотоп відбувся І тур дитячо-юнацької футбольної ліги серед вихованців ДЮСШ.

ДЮСШ "Олімп" Кролевецької міської ради виступали у двох вікових групах 2008-2009 та 2011-2012 року .народження.

Серед 2011-2012 р.н. кролевчани зустрічалися з вихованцями ДЮСШ м.Конотоп. Гра завершилась з рахунком 4:0 на користь вихованців ДЮСШ "Олімп" Кролевецької міської ради.

Серед команд вихованців 2008-2009 р.н. вихованці ДЮСШ "Олімп" зустрічалися з командою вихованців ДЮСШ м.Ромни. Гра завершилась з рахунком 14:0 на користь вихованців ДЮСШ "Олімп" Кролевецької міської ради.

Вітаємо з перемогою наших вихованців та тренера викладача Артема ЖАБКА.