ВИХОВАНЦІ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ДЮСШ «ОЛІМП» ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ ТА ПРИЗОВІ МІСЦЯ У ЗМАГАННЯХ З ЛИЖНИХ ГОНОК ТА КРОСУ

Дата: 26.09.2022 14:11

25 вересня у Конотопі відбулася відкрита першість міста з лижних гонок на лижоролерах та кросу.

У категорії юнаків 2009-2010 перемогу здобув Пузаков Богдан ( І місце у кросі та ІІІ на лижоролерах) Вітаємо!!! Серед призерів: Сова Денис – ІІ місце серед юнаків 2013 та молодші ( ІІ місце на роликах). Бронзові медалі заробили Бондаренко Володимир ( ІІІ та ІІ місце на дистанціях)та Курпан В’ячеслав( ІІІ місце у кросі). У бігу на 700м серед дівчат 2013 і молодше відзначилася Лопата Лєра виборовши ІІІ місце. Серед учасників Мазурок Кароліна, Корнієнко Матвій, Ситник Олексій.

Вітаємо призерів та учасників даного заходу.

Також вітаємо вихованця ДЮСШ «Олімп» Стожка Богдана, який у складі збірної Сумської області виступав у новому для нього статусі юніора на Чемпіонаті України з л/гонок на лижоролерах. У гонках вільним та класичним стилем (10км, 15 км) він посів 11-те та 13-те місце. Тренер Скороходова Л.О.