У КРОЛЕВЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ВИДАЧА ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ ВІД ДЕРЖАВИ

Дата: 26.09.2022 15:39

Кролевецька міська рада інформує, відповідно до рішення Гуманітарного штабу при Кролевецькій міській раді набори отримуватимуть

??ПЕНСІОНЕРИ ВІКОМ 70+ (1952 РІК НАРОДЖЕННЯ ВКЛЮЧНО)

?у вівторок (27 вересня) і середу (28 вересня) – які мешкають у місті Кролевець. ??Додаткові дні: понеділок (3 жовтня) та вівторок (4 жовтня). ??Видача буде проводитись: Центр культури (Будинок культури) Кролевецької міської ради за адресою: площа Миру,2 з 10:00 до 16:00 без перерви на обід.

?у четвер, 29 вересня і п’ятницю (30 вересня) – які мешкають у сільській місцевості . ??Додаткові дні: понеділок (3 жовтня) та вівторок (4 жовтня). ??Видача буде проводитись: у старостатах старостинських округів (звертатись до СТАРОСТ)

??При собі мати оригінали документів:

?паспорт з відомостями про реєстрацію місця проживання

?ідентифікаційний код

??Якщо особа не має можливості самостійно підійти за набором, за неї це може зробити інша людина, яка повинна мати, як оригінали документів людини, за яку отримує, так і власний паспорт.

?Під час видачі здійснюватиметься онлайн-облік, тому видача проводиться в одному місці.

??З МЕТОЮ БЕЗПЕКИ ??ПРОХАННЯ??НЕ ЗАЙМАТИ ЧЕРГИ ІЗ САМОГО РАННЯ. ЧАСУ ВИДАЧІ НАБОРІВ У ОСНОВНІ І ДОДАТКОВІ ДНІ ДОСТАТНЬО ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОТРИМАННЯ ВСІМА МЕШКАНЦЯМИ ДАНОЇ КАТЕГОРІЇ. ЗБЕРІГАЙТЕ СПОКІЙ.

?Окремо звертаємо увагу, що борошно до продуктових наборів не входить оскільки видавалось окремо.

??За довідками звертатись на телефони «гарячої лінії»