НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ РОЗПОЧАЛИ ВИДАЧУ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ВІД ДЕРЖАВИ

Дата: 27.09.2022 15:38

Сьогодні, 27 вересня у Кролевецькій громаді розпочато видачу продуктових наборів тривалого зберігання від ДЕРЖАВИ.

??У зв’язку з обмеженою кількістю отриманих Кролевецькою громадою продуктових наборів - відповідно до переліку категорій громадян, яким надається ця допомога затвердженого Урядом України та відповідного рішення Гуманітарного штабу при Кролевецькій міській раді набори отримують ??ПЕНСІОНЕРИ ВІКОМ 70+ (1952 РІК НАРОДЖЕННЯ ВКЛЮЧНО). ??ПРИ НАСТУПНОМУ НАДХОДЖЕННІ – ДОПОМОГУ ОТРИМАЮТЬ ІНШІ КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН.