ВІТАЄМО З ДНЕМ УСИНОВЛЕННЯ

Дата: 30.09.2022 09:54

0 вересня у день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії ми відзначаємо День усиновлення. Дане свято завжди є прикладом люблячої та міцної сім’ї, взірцем невичерпної життєвої мудрості, душевності, щирості та розуміння, безкрайньої душі та терпіння.

??Щиро вітаємо тих синочків і донечок, які знайшли своїх батьків завдяки усиновленню, вітаємо усіх жителів Кролевецької громади, які відчули радість батьківства й материнства даруючи любов усиновленим дітям. ??Також, дякуємо усім прийомним батькам і батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу, які щодня безмежною любов’ю зігрівають серця дітлахів у своїх родинах, зціляють стражденні дитячі душі, надають впевненості у завтрашньому дні, виховують достойних громадян Української держави?????

??Нехай завжди у Ваших домівках під мирним небом ?? лунає дитячий сміх, а діти виростають здоровими, успішними і щасливими. Хай кожного дня примножується щедрість та милосердя Ваших душ заради дітей, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця! Зі святом!