ЗАКЛИКАЄМО ГРОМАДЯН АКТИВНІШЕ ВАКЦИНУВАТИСЯ,ЩОБ ВБЕРЕГТИСЯ ВІД ВАЖКОГО ПЕРЕБІГУ ХВОРОБИ

Дата: 03.10.2022 10:46

За інформацією КП «ЦПМСД» Кролевецької міської ради щодо коронавірусної інфекції (COVID-19) станом на 30.09.2022р. (дані за тиждень 26.09. – 30.09.2022р.)

Активних хворих з підтвердженим діагнозом (COVID-19) – 117 чол., в т.ч. 9 дітей та 1 медичний працівник.

Нових випадків COVID-19 за тиждень – 72 чол., в т.ч. 4 дітей та 1 медичний працівник.Одужало – 34 особи, в т.ч. 5 дітей.

Закликаємо громадян активніше вакцинуватися, щоб вберегтися від важкого перебігу хвороби.Наявна вакцина CORONAVAC, PFIZER.Чекаємо Вас у пункті щеплень КП "ЦПМСД" Кролевецької міської ради за адресою: бул. Шевченка, 57, каб. №6, пн.-пт. з 08.00 до 12.00 год. Також, рекомендуємо уникати зайвих скупчень людей та масових заходів, адже це один із факторів, який може впливати на збільшення хворих. Крім того, у разі найменших проявів недуги звертатися до свого сімейного лікаря.