Дата: 03.10.2022 13:53

Сьогодні, 03 жовтня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочі наради з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань забезпечення життєдіяльності громади.

??За результатами нарад, міський голова окреслив завдання та дав відповідні доручення на поточний тиждень:

?із збільшенням рівня захворюваності на COVID-19 серед мешканців нашої громади: провести інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо НЕОБХІДНОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ВАКЦИНАЦІЇ, ДОТРИМАННЯ МАСКОВОГО РЕЖИМУ та профілактичних заходів.

?узгодили і затвердили графік виїзду спеціалізованого автомобіля з медичним екіпажем для надання медичної допомоги жителям сіл нашої громади на поточний тиждень. ?Спільно із старостами старостинських округів провести інформаційну роботу із сільським населенням щодо графіку виїзду сімейних лікарів.

?продовжити роботи по облаштуванню та упорядкуванню найпростіших укриттів для закладів освіти, культури і охорони здоров‘я.

?продовжити завезення дров для опалення закладів освіти, охорони здоров‘я і культури та роботи по утепленню приміщень

?забезпечити прибирання опалого листя на дорогах, тротуарах, прибудинкових територіях.

?продовжити роботи по підсипці та грейдуванню грунтових доріг у місті.

?першочергово звернути увагу на невідкладне вирішення проблемних питань з якими звертаються мешканці багатоповерхових будинків (ремонт покрівлі, водо- та каналізаційних труб, освітлення підвальних приміщень, та ін.).

?продовжити роботи по підготовці піщаної суміші для належного зимового утримання прибудинкових територій.

?провести дієву роботу з керівниками підприємств, установ, організацій щодо активної участі їхніх працівників в прибиранні територій, участі в «чистих четвергах» у місті та сільських населених пунктах громади.

?контроль за благоустроєм та санітарним станом утримання кладовищ: прибирання та вивіз сміття