У КРОЛЕВЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ВИДАЧА ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ ВІД ДЕРЖАВИ

Дата: 04.10.2022 09:54

ролевецька міська рада інформує, відповідно до рішення Гуманітарного штабу при Кролевецькій міській раді набори отримуватимуть

??ПЕНСІОНЕРИ ВІКОМ 65-70 р. (1953 -1957 РОКИ НАРОДЖЕННЯ ВКЛЮЧНО)

?у середу (05 жовтня), четвер (06 жовтня) і п’ятницю (07 жовтня)– які мешкають у місті Кролевець??Видача буде проводитись: Центр культури (Будинок культури) Кролевецької міської ради за адресою: площа Миру,2 з 10:00 до 16:00 без перерви на обід.

?починаючи з наступної неділі у понеділок, 10 жовтня і вівторок (11 жовтня) – отримають допомогу громадяни, які мешкають у сільській місцевості??Видача буде проводитись: у старостатах старостинських округів (звертатись до СТАРОСТ)

??Зверніть увагу, що частина жителів (громадяни віком 70+) вже отримали даний вид допомоги від держави на минулому тижні. Тому, будьте уважними і не витрачайте свій час.

??При собі мати оригінали документів:

?паспорт з відомостями про реєстрацію місця проживання

?ідентифікаційний код

??Якщо особа не має можливості самостійно підійти за набором, за неї це може зробити інша людина, яка повинна мати, як оригінали документів людини, за яку отримує, так і власний паспорт.

?Під час видачі здійснюватиметься онлайн-облік, тому видача проводиться в одному місці.

??З МЕТОЮ БЕЗПЕКИ ??ПРОХАННЯ??НЕ ЗАЙМАТИ ЧЕРГИ ІЗ САМОГО РАННЯ. ЧАСУ ВИДАЧІ НАБОРІВ У ОСНОВНІ ДНІ ДОСТАТНЬО ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОТРИМАННЯ ВСІМА МЕШКАНЦЯМИ ДАНОЇ КАТЕГОРІЇ. ЗБЕРІГАЙТЕ СПОКІЙ.

?Окремо звертаємо увагу, що борошно до продуктових наборів не входить оскільки видавалось окремо.

??За довідками звертатись на телефони «гарячої лінії»