КРОЛЕВЧАНИ ОТРИМАЛИ ЩЕ ОДНУ КОМФОРТНУ ТЕРИТОРІЮ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

Дата: 04.10.2022 17:31

Сучасну, модернову локацію для відпочинку створено у місті Кролевець по вул.Франка біля фітнес-центру «Energy».

?Це стало можливим за безпосередньої участі депутата Кролевецької міської ради Володимира БУЛАХА???????

? «Особисто розроблений сучасний дизайнерський проєкт, над виготовлення якого пішло півроку, оскільки потрібно було передбачити все до дрібниць: від інженерних конструкцій до антивандальних заходів. Роботи з облаштування і упорядкування зайняли близько місяця. Тільки на виготовлення місця для сидіння було використано більше 1,2 кілометри труби і 24 літри фарби. У подальшому,в зеленій зоні, планується виготовлення і установлення сучасної інсталяції та висадження гарних квітів» - поділився своїми планами Володимир Миколайович???

?Також, за сприяння депутатів Кролевецької міської ради, які одноголосно своїм рішенням на прикінці 2021 року підтримали виділення коштів у сумі більше 117 тис.грн. було облаштовано пішохідний тротуар??????

??Щиро дякуємо депутату Кролевецької міської ради Володимиру БУЛАХУ та депутатському корпусу міської ради за створення комфортної зони відпочинку для жителів міста та гостей