ВІТАЄМО З ДНЕМ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦВ, ДНЕМ ЗАХИСНИКА І ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ ТА ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Дата: 14.10.2022 13:39

Дорогі захисники і захисниці, шановні жителі Кролевеччини!

??Щиро вітаю всіх із прийдешніми святами: Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника і захисниці України та Днем Українського козацтва!??

?Доземно вдячний чоловікам і жінкам-всім захисникам України, і всім тим, хто своїми діями так чи інакше захищають Україну, дарують своєму народові надію на Перемогу і мирне майбутнє????

??Сьогодні світле свято Покрови Пресвятої Богородиці?, яке ще з козацьких часів було святковим днем Захисників Вітчизни та символізує багаті й славні традиції українського народу.

??Хочу запевнити: Ви – не самі на полі бою. З вами – жителі нашої громади, кожен українець, від малої дитини до похилого старця. У вас – найміцніший тил у світі, він сильний своєю любов’ю, підтримкою і вдячністю!

??Наша сила – у єдності, небайдужості та любові.

??Бажаю нашим захисникам, кожній родині та всім жителям нашої громади - міцного козацького здоров‘я, незламної волі, сили духу, добра і миру, родинного тепла і затишку, якнайскорішої Перемоги та Покрови Пресвятої Богородиці?????

??Боролись! Боремось! Поборемо!

Кролевецький міський голова               Віктор ЛЕХМАН