У СЕЛІ РЕУТИНЦІ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ НАШОМУ ГЕРОЮ-ЗАХИСНИКУ СЕРГІЮ ГАВРИЛЕНКУ, ЯКИЙ ВІДДАВ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА СВОБОДУ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇН

Дата: 14.10.2022 13:42

Сьогодні, в День захисника і захисниць України у селі Реутинці урочисто відкрили меморіальну дошку нашому мужньому Герою-захиснику ГАВРИЛЕНКУ Сергію Миколайовичу, який загинув захищаючи нашу рідну землю, Україну, всіх нас від підступного ворога.

Пам’ятний знак облаштували на фасаді місцевої школи, в якій колись навчався Герой, що віддав своє життя, захищаючи Україну.

Вшанувати пам'ять прийшли родичі та друзі Сергія Миколайовича, представники влади, односельчани, освітяни, а також побратими.

Право відкриття пам’ятної дошки було надано його дружині Ганні Миколаївні та племінниці Аллі.

До пам’ятної дошки було покладено квіти і пам’ять Героя вшанували хвилиною мовчання.

Наша громада, Україна платить надзвичайно велику ціну за незалежність. Усі загиблі воїни повиннні залишитися в пам’яті, а вдячність за їхні подвиги – продовжувати жити у серцях українців передаючись із покоління в покоління.

Вічна пам'ять Герою!