НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ РОЗПОЧАТО ВИДАЧУ ДОПОМОГИ ДІТЯМ ВІД 0 ДО 18 РОКІВ

Дата: 17.10.2022 15:09

Сьогодні, розпочато видачу продуктових наборів дітям віком від 0 до 18 років, які проживають на території Кролевецької міської територіальної громади.

??Учні шкіл та вихованці дитячих садочків отримують допомогу У ЗАКЛАДАХ, ЯКІ ВІДВІДУЮТЬ.

?? У сільську місцевість продуктові набори будуть доставлені у старостинські округи до 20 жовтня.

??Діти, які не закріплені за жодним навчальним закладом, в т.ч. діти ВПО, можуть отримати допомогу 18 та 19 жовтня у приміщенні Центру культури (Будинок культури) Кролевецької міської ради за адресою: площа Миру,2 з 10:00 до 16:00 без перерви на обід.

?При собі мати ОРИГІНАЛИ документів особи, що отримує та документи на дитину (з 14-ти років-паспорт, до 14-ти років-свідоцтво про народження дитини, довідка ВПО).

?За довідками звертатись на телефони «гарячої лінії».