ОНОВЛЕНА АВТОБУСНА ЗУПИНКА У МІКРОРАЙОНІ «КОЗИН» В ЖОВТО-БЛАКИТНИХ КОЛЬОРАХ, СТАЛА ОКРАСОЮ НЕ ТІЛЬКИ ДАНОГО МІКРОРАЙОНУ, АЛЕ Й ПАТРІОТИЧНОЮ ВІЗИТІВКОЮ ПРИ В‘ЇЗДІ У НАШЕ РІДНЕ МІСТО

Дата: 18.10.2022 17:37

На численні звернення мешканців мікрорайону про ремонт зупинки відреагували депутати міської ради Віктор КАМІНСЬКИЙ, Сергій МАЛАХОВ, Юлія БУРА, Аліна ОВСІЄНКО, які допомогли відремонтувати зупинку?

?У тісній співпраці депутатів, відділу ЖКГ виконкому міської ради та комунального підприємства "Ремдільниця" (керівник Володимир ПИРЛИК) проведено роботи по укладанню тротуарної плитки, заміні покрівлі, фарбування, встановлення нових лавок для очікування.

??"Тільки спільними зусиллями ми можемо зробити багато приємних і корисних для громади справ. Командна робота - дієвий результат!"- коментує проведену роботу депутат міської ради Віктор КАМІНСЬКИЙ.

?ЩИРО ДЯКУЄМО ДЕПУТАТАМ МІСЬКОЇ РАДИ ВІКТОРУ КАМІНСЬКОМУ, СЕРГІЮ МАЛАХОВУ, ЮЛІЇ БУРІЙ, АЛІНІ ОВСІЄНКО ДОПОМОГУ!