НА ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВВЕДЕНО В ДІЮ РІШЕННЯ РАДИ ОБОРОНИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІД 20.10.2022 РОКУ «ПРО РЕЖИМ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ СПОЖИВАЧАМИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Дата: 20.10.2022 14:34

Сьогодні, 20 жовтня,  розпорядженням Сумської обласної військової адміністрації на території області вводиться в дію рішення ради оборони Сумської області від 20.10.2022 року «Про режим споживання електричної енергії споживачами Сумської області».

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН: «На виконання  цього рішення, ще раз звертаюсь до жителів нашої громади, керівників підприємств, установ, організацій, суб’єктів господарювання:

-обмежити використання електроенергії до максимально допустимого мінімуму

-зупинити освітлення громадських місць, вуличне освітлення вітрин, вивісок, рекламних боксів тощо

Дякую за порозуміння!»