У КРОЛЕВЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ВИДАЧА ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ ВІД ДЕРЖАВИ

Дата: 20.10.2022 17:34

СЬОГОДНІ КРОЛЕВЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ВІД ДЕРЖАВИ
 ??Звертаємо увагу?? У зв’язку з обмеженою кількістю отриманих Кролевецькою громадою продуктових наборів - відповідно до переліку категорій громадян, яким надається ця допомога затвердженого Урядом України та відповідного рішення Гуманітарного штабу при Кролевецькій міській раді набори отримають
?ПЕНСІОНЕРИ ВІКОМ 60-64  РОКИ
  ?При наступному надходженні – допомогу отримають інші категорії громадян.
?Допомога буде видаватись:
 ?у понеділок (24 жовтня), вівторок (25 жовтня) і середу 26 жовтня).
 ?Для громадян, які мешкають у місті Кролевець Видача буде проводитись: Центр культури (Будинок культури) Кролевецької міської ради за адресою: площа Миру,2 з 10:00 до 15:00 без перерви на обід.
 ?Для громадян, які мешкають у сільській місцевості Видача буде проводитись: у старостатах старостинських округів (звертатись до СТАРОСТ)
 ??Зверніть увагу, що частина жителів (громадяни віком 65+) вже отримали даний вид допомоги. Тому, будьте уважними і не витрачайте свій час.
 ?При собі мати оригінали документів:
 ?паспорт з відомостями про реєстрацію місця проживання
 ?ідентифікаційний код
 ??Якщо особа не має можливості самостійно підійти за набором, за неї це може зробити інша людина, яка повинна мати, як оригінали документів людини, за яку отримує, так і власний паспорт.
 ?Під час видачі здійснюватиметься онлайн-облік, тому видача проводиться в одному місці.
 ??З МЕТОЮ БЕЗПЕКИ  ПРОХАННЯ НЕ ЗАЙМАТИ ЧЕРГИ ІЗ САМОГО РАННЯ. ЧАСУ ВИДАЧІ НАБОРІВ У ОСНОВНІ ДНІ ДОСТАТНЬО ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОТРИМАННЯ ВСІМА МЕШКАНЦЯМИ ДАНОЇ КАТЕГОРІЇ. ЗБЕРІГАЙТЕ СПОКІЙ.
 ?Окремо звертаємо увагу, що борошно до продуктових наборів не входить оскільки видавалось окремо.
 ??За довідками звертатись на телефони «гарячої лінії»