ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 25.10.2022 15:16

Сьогодні, 25 жовтня відбулось засідання постійної комісії Кролевецької міської ради з питань житлово-комунального господарства. Провів засідання комісії її голова Євген ТРИГУБ. В засіданні комісій взяли участь депутати: Сергій МАЛАХОВ, Олександр РАКИТЯНСЬКИЙ, Еседуллах ХАНАЛІЄВ, керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ міської ради.

?Депутати розглянули та обговорили нагальні питання сьогодення, погодили внесення змін до програм з благоустрою, підтримки комунальних підприємств та розглянули клопотання, які надійшли на розгляд постійної комісії.

?Після активного обговорення депутати погодили та рекомендували до розгляду ці питання на сесії міської ради 27 жовтня. Депутатський день продовжується.