ДО КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НАДІЙШЛА ЧЕРГОВА ДОПОМОГА ВІД ВСЕСВІТНЬОЇ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ПРОГРАМИ ООН - БОРОШНО ТА СОНЯШНИКОВА ОЛІЯ

Дата: 26.10.2022 13:19

??За рішеннями гуманітарного штабу при Кролевецькій міській раді частина борошна була направлена у дитячі садочки та школи для приготування випічки дітям.

?Детальна інформація щодо видачі розміщуватиметься на офіційному сайті та сторінці у фейсбук Кролевецької міської ради. ??Слідкуйте за повідомленнями!

??Щиро дякуємо керівництву Кролевецького комбікормового заводу – за надану техніку, Олександру Стожку - за надану автівку, волонтерам Гуманітарного штабу при Кролевецькій міській раді, працівникам освіти, Центру надання соціальних послуг за вантажно-розвантажувальні роботи???

РАЗОМ – МИ СИЛА!