КРОЛЕВЕЧЧИНА ОТРИМАЛА СУМНУ ЗВІСТКУ: ЗАГИНУВ ЗАХИЩАЮЧИ УКРАЇНУ ГЕРОЙ ОЛЕКСАНДР ДЕМЧЕНКО.

Дата: 26.10.2022 14:44

Демченко Олександр Миколайович, 31.05.1997 р.н. , уродженець села Любитове Кролевецького району. У 2014 році закінчив Чорноплатівську школу Конотопського району. ?Після закінчення школи здобував професію столяр у Конотопському ПТУ. Був призваний на військову службу за призовом під час мобілізації . Старший солдат, номер обслуги 2 взводу мінометної батареї.

?Загинув 22.10.2022 внаслідок бою з ворогом на бойовій позиції в районі населеного пункту Бударки Харківськоїобласті. У Олександра Миколайовича залишились дружина і батьки.

??Поховання загиблого Героя Олександра Демченка відбудеться завтра, 27 жовтня. Початок о 12.00 год. за адресою вул.Успенско-Троїцька м.Конотоп (Церква Пресвятої Богородиці), 13.00 год. вул.Широка с.Любитове Кролевецької територіальної громади Конотопського району.

??Вічна пам'ять та Слава Герою! Співчуття рідним та близьким