КРОЛЕВЕЦЬКА ГРОМАДА ПОПРОЩАЛАСЬ ІЗ СВОЇМ ГЕРОЄМ – ОЛЕКСАНДРОМ ДЕМЧЕНКОМ

Дата: 27.10.2022 15:53

Сьогодні, 27 жовтня у селі Любитове Кролевецької територіальної громади провели в останню путь нашого Героя - земляка Олександра ДЕМЧЕНКА.

?Старший солдат Олександр Миколайович ДЕМЧЕНКО загинув захищаючи цілісність і незалежність України 22.10.2022 року внаслідок бою з ворогом на бойовій позиції в районі населеного пункту Бударки Харківської області?

?Створивши живий ланцюг, на колінах, з покладанням живих квітів на дорогу провели в останню путь Олександра ДЕМЧЕНКА - рідні, друзі, молодь, односельці, представники місцевої влади. Покійний чесно і до кінця виконав свій обов’язок воїна і громадянина, віддавши своє молоде, безцінне життя за вільне майбутнє нашої рідної України??

?Пам'ять про Олександра ДЕМЧЕНКА завжди житиме у серці вдячних жителів Кролевецької територіальної громади. ?Щирі співчуття рідним та близьким! Низький уклін Герою від теперішніх та майбутніх поколінь!