Щиро вітаємо всіх працівників та ветеранів залізничного транспорту з професійним святом - Днем залізничника!

Дата: 04.11.2022 09:17

У цей непростий, воєнний час Ви виконуєте надзвичайно важливу роботу: допомагаєте людям евакуюватися на поїздах з прифронтових населених пунктів, тижнями працюєте без вихідних рятуючи людей, доставляючи гуманітарну допомогу, забезпечуєте товаро - та пасажиро-перевезення.

?Низький уклін і вічна пам’ять співробітникам, які занинули на роботі через ворожі обстріли залізничних станцій та боронячи нашу Україну???

?Дорогі залізничники, нехай поїзд щастя, здоров'я і успіху ніколи не виїжджає з депо вашого життя. Бажаємо, щоб всі ваші плани і мрії рівно по рейках, шпала за шпалою доходили до кінцевої станції здійснення. Мирного неба, щасливої дороги, вдячних пасажирів і зеленого семафора