ЯК ЗБЕРЕГТИ ТЕПЛО В ОСЕЛЯХ? КОРИСНІ ПОРАДИ.

Дата: 14.11.2022 16:03

Як зберегти тепло в оселях: корисні поради від Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Цієї зими маємо особливо серйозно поставитись до питання енергозбереження. Тож як вберегти тепло в оселях?

💡П’ять простих речей:

▪️Зашторте вікно жалюзями або короткими шторами. Через скло зимою втрачається приблизно 8-15% тепла.

▪️Заклейте щілини у вікнах, використовуючи звичайний скотч, паперові смужки або паралон, та утепліть вхідні двері. Це дозволить підвищити температуру у квартирі на 2-3°С.

▪️Щільно закривайте міжкімнатні двері, а вентиляційні отвори у квартирі обладнайте спеціальними дверцятами або регульованими ґратками. Це дозволить зменшити витік теплого повітря з приміщень.

▪️Звільніть простір біля радіаторів опалення. Задовгі штори або меблі, які закривають батареї, помітно зменшують ефективність опалення. Тепло має потрапляти у кімнату вільно.

▪️Приберіть з радіаторів опалення декоративні панелі. Вони зменшують їхню ефективність на 20%. Крім того, тепловіддача батарей, які розміщені в нішах, на 10% менша ніж у тих, які виступають у кімнату.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України