До 110-річчя від дня народження українського поета та перекладача Андрія Малишка

Дата: 14.11.2022 16:05

«Я жив тобою, Україно»

«Пісня про рушник», «Знову цвітуть каштани», «Ми підем, де трави похилі», «Стежина», «Вчителька моя», ці та ще багато пісень, що стали народними створив невмирущий талант Андрія Малишка. «Пісня про рушник» перекладена 35 мовами світу. Цього року виповнюється 110 року від дня народження Андрія Малишко і саме цій даті був присвячений інформаційний огляд «Я жив тобою, Україно», який відбувся у Публічній бібліотеці Кролевецької міської ради Присутні дізналися цікаві моменти творчості і біографії надзвичайно обдарованого поета, перекладача, сценариста і патріота України, ознайомилися з книжковою виставкою приуроченою до ювілею поета, переглянули архівні зйомки з виступом Андрія Малишка, а музичний калейдоскоп «Пісні і життя» дав можливість послухати улюблені пісні на слова ювіляра. Цікаво, що саме пісня «Ми підем, де трави похилі» на слова Андрія Малишка є гімном студентів Університету третього віку, яку вони часто і з задоволенням виконують.

На фото слухачі Університету третього віку.