Дата: 16.11.2022 13:16

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку - від щирого серця вітаємо вас з професійним святом! 🎉💛💙🇺🇦

🔷Кожен з нас, переглядаючи зранку стрічку новин на сайті, ввімкнувши телевізор, слухаючи у дорозі радіохвилю, отримавши листа чи просто набравши у телефоні чийсь номер, символічно відзначає День працівників, які щодня забезпечують нам можливість спілкування і наповнюють інформаційний простір.

💛💙Щиро дякуємо Вам за щоденну кропітку працю і професіоналізм, особливо у цей нелегкий воєнний час: бути на вістрі важливих подій, доносити українцям всю найважливішу інформацію, як з передової, так і з усього світу.

💛💙Бажаємо міцного здоров’я, миру, благополуччя Вам і Вашим родинам і якнайшвидшого, такого бажаного для всіх українців повідомлення – «ПЕРЕМОГА!»