У КРОЛЕВЕЦЬКОМУ ВПУ ВІДБУЛОСЬ ЗАНЯТТЯ ПРИСВЯЧЕНЕ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Дата: 16.11.2022 13:21

З 16 листопада Міжнародний день толерантності – свято яке відзначається в усьому світі. Толерантність - це термін, що означає терпимість до іншого світогляду, способу життя, поведінки і звичаїв. У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності та з метою формування у здобувачів освіти загальнолюдських моральних цінностей у ДПТНЗ «Кролевецьке ВПУ» соціальним педагогом було проведено практичне заняття «Долоньками творимо добро», мета якого була спрямована на формування у здобувачів освіти поваги до інших людей, їхніх думок. На цьому занятті діти навчилися терпляче сприймати людей такими якими вони є, та не намагатися змінити в них те, що не подобається, визнавати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, незалежно від того чи збігаються вони з їхніми.