ВІТАЄМО З ДНЕМ ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 21.11.2022 13:45

Вітаємо  з професійним святом — Днем Десантно-штурмових військ Збройних Сил України!

Саме під час бойових дій ви показали  здатність швидко і якісно виконувати найскладніші завдання, ви завжди доводите незламність бойового духу та жагу до перемоги!

Вічна пам’ять загиблим героям-десантникам, які поклали свої життя у боях за незалежність та територіальну цілісність України!

Щиро вдячні військовослужбовцям та ветеранам Десантно-штурмових військ за відданість Батьківщині й вірність службовому обов’язку!

Бажаємо вам та вашим рідним міцного здоров’я! Нехай вас оберігає небесний покровитель Архистратиг Михаїл, а славетне гасло українського десанту «Завжди перші» надихає на нові звершення заради процвітання нашої Батьківщини!

ДШВ - Завжди Перші! Слава Україні! Разом переможемо!