Зміцнюємо міжнародне співробітництво заради відновлення і розвитку Кролевеччини!

Дата: 25.11.2022 09:33

Сьогодні зустрілись з представниками міжнародної гуманітарної організації «MEDAIR»: Володимиром – керівник регіонального офісу «MEDAIR», Олександрою - health-менеджер,

Ростиславом- health-менеджер і Анастасією-менеджер з соціально-психологічної підтримки.

❗️Охорона здоров’я; водопостачання, житло та інфраструктура – ключові напрямки співробітництва.

👉В перший день робочого візиту гості зустрілись з внутрішньо-переміщеними особами, представниками соціальних служб, відвідали КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

В планах на завтра – відвідати інфраструктурні об’єкти та медичні заклади.

🤞Підсумком роботи у нашій громаді стане нарада, за результатами якої будуть обрані конкретні об’єкти, напрямки по наданню допомоги гуманітарною організацією «MEDAIR».

✅Довідково. Medair − міжнародна некомерційна неурядова християнська організація, що спеціалізується на гуманітарній допомозі за надзвичайних ситуацій та послуг з відновлення, у тому числі: охорона здоров’я; водопостачання, житло та інфраструктура.

Medair налічує близько 750 співробітників по всьому світу, чимало співробітників мають багаторічний гуманітарний досвід. Штаб-квартира організації знаходиться у Швейцарії.