ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 25.11.2022 15:33

Сьогодні, 25 листопада відбулось засідання постійної комісії Кролевецької міської ради з питань житлово-комунального господарства. Провів засідання комісії її голова Євген ТРИГУБ. В засіданні комісій взяли участь депутати: Сергій МАЛАХОВ, Олександр РАКИТЯНСЬКИЙ, Еседуллах ХАНАЛІЄВ, керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ міської ради.

🤞Депутати розглянули та обговорили нагальні питання сьогодення, які стосуються комунальної власності, погодили внесення змін до програм з благоустрою, підтримки комунальних підприємств та розглянули клопотання, які надійшли до постійної комісії

👉Після жвавого обговорення депутати погодили та рекомендували до розгляду ці питання на сесії міської ради 30 листопада.